Translate

poniedziałek, 16 listopada 2015

Inwazja na Andromedę - Kapitan korporacji / Invasion of Andromeda - Coropration Captain

Alexis Debois była jednym z najzdolniejszych oficerów potężnej międzyplanetarnej korporacji "Thanos". Doskonałe wyniki w akademii wojskowej pozwoliły Alexis na szybkie dołączenie do sił zbrojnych korporacji, które prowadziły regularną wojnę z klanami piratów kosmicznych. Dziewczyna rozpoczęła karierę wojskową w stopniu podporucznika piechoty. W trakcie walk  bardzo szybko awansowała na stopień kapitana sił desantowych. Najbardziej spektakularnym zwycięstwem Alexis było zdobycie podczas bitwy na orbicie planety Trident ciężkiego krążownika "Młot Rewolucji" należącego do floty Federacji Zjednoczonych Planet. Żołnierze dowodzeni przez Debois przebili się w kilkoma promami szturmowymi przez osłonę kolosa i wdarli się na jego pokład. W brawurowy sposób pokonali broniących statku szturmowych marines. Tego dnia Alexis wzięła do niewoli Wielkiego Admirała Andreja Gorenkina i jego cały sztab. Po zdobyciu Tridenta Alexis bardzo szybko dostała bezpośrednio z centrali kolejne zadanie. W układzie Andromeda korporacja straciła kontakt z bardzo ważną placówką naukowo - techniczną. Alexis na czele grupy uderzeniowej "Szpon" miała po pierwsze zabezpieczyć kompleks naukowy, po drugie przywrócić łączność z ziemią. Alexis niechętnie przyjęła zadanie, bo była przekonana, że tym razem czeka ją naprawdę beznadziejnie nudna misja...        
       
               


4 komentarze:

 1. Niezła laska. Hasslefree robi sporo ciekawych modeli, czego ten tu jest świetnym przykładem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Figurka jest fajna. To w zasadzie Selene z Underworld, ale mi przypasowała jako szefowa grupy komandosów sci-fi. Za jakiś czas pomaluję jeszcze kilka figurek, które będą składać się na ekipę, którą dowodzi.

   Usuń
 2. Właśnie,to panna z Unerworld! Super malowanie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał. Figurka bardzo mi się przyda do stworzenia mrocznego świata Sci-Fi. Mam w dalszym planie stworzenie czterech grup bojowych sci-fi złożonych max z 6 figurek. Dowódca + mięso armatnie.

   Usuń