Translate

czwartek, 31 marca 2016

Warhammer Fantasy Battle - Hight Elf Sea Guard


Na zdjęciach mini diorama z elfem w roli głównej. Kilka elementów terenu muszę jeszcze poprawić ale w zasadzie większa część pracy jest już za mną. Elf to Sea Guard z pudełka "Island of Blood".    

14 komentarzy:

 1. Wygląda super! Uwielbiam te elfy z IoB :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał. Elfy z IoB są w porządku. Jeszcze muszę troszkę podłubać przy podstawce. Mam nadzieję, że po liftingu będzie wyglądać lepiej :)

   Usuń
 2. Świetny, bardzo ciekawy schemat kolorystyczny. Planujesz więcej WFB/AoS? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Maniex :) Tak. W planach mam całkiem sporo figurek z Warhammera/AoS/WH40K. Powoli psychicznie przygotowuję się do rozpoczęcia prac nad niektórymi z nich. Jeżeli chodzi o GW to niedługo zamierzam pomalować armię kosmicznych marines chaosu z WH40K i watahę skonwertowanych Orków z WH40K.

   Usuń
  2. No to czekam na rezultaty :-)

   Usuń
  3. Po Brimstonach i figurkach historycznych w skali 1:72 przyjdzie czas na legiony chaosu i bandy orków z WH40K. Malowanie ich wszystkich to robota na przynajmniej rok :D

   Usuń
 3. No no, świetny. Jak zauważył Maniex ciekawy schemat kolorystyczny. Przykuwa uwagę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie. Pierwszy Elf. mam jeszcze czterech podobnych kiszących się od długiego czasu w szafie. Za jakiś czas przyjdzie i na nich pora.

   Usuń
 4. Świetnie się prezentuje - twój styl malowania nadaje zupełnie innego wyglądu nawet najbardziej "opatrzonym" modelom.
  BTW dobrze, że chociaż Ty nie zawieszasz bloga :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Zawieszam blog codziennie, ale jakoś nie wychodzi. Figurki krzyczą mnie pomaluj, mnie pomaluj. Co mam zrobić? Maluję :)

   Usuń
  2. Mnie nawet budzą w nocy! :-)

   Usuń
  3. A u mnie dodatkowo wywołują wstrząs termiczny i pieczenie oczu, bo za każdym razem kiedy otwieram szafę mam problem z wyborem odpowiedniej ofiary na warsztat modelarski. Szafa pęka w szwach :)

   Usuń