Translate

poniedziałek, 2 listopada 2015

Krasnoludzki wojownik / Dwarf Warrior

Potężny krasnoludzki wojownik Laim "Złoty młot" prowadzi patrol w stronę ośnieżonych szczytów Gór Mglistych. Pod jego dowództwem znajduje się pięcioro dzielnych krasnoludów.  Drużyna wyruszyła na poszukiwanie grupy doświadczonych zwiadowców, którzy nie zameldowali się w kamiennej strażnicy zeszłego wieczoru. Podobno tego dnia w zamrożonym lesie drwale widzieli watahę wargów przekradającą się przez skutą lodem leśną głuszę. Laim miał cichą nadzieję, że bestie nie dopadły zwiadowców. Pośród zaginionych krasnoludów był jego siostrzeniec o imieniu Gorin. Rudobrody wojownik miał nadzieję, że odnajdzie chłopaka i nie będzie musiał przekazywać złych nowin swej siostrze...     
       


8 komentarzy:

 1. Świetny! Ten zielony i rudy genialnie ze sobą szamią. Nie wiem czy to nie jest jedna z Twoich najlepszych figurek (rzecz jasna w mojej percepcji :-) )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Maniex, miło wiedzieć, że krasnolud ci się spodobał :) Mam jeszcze 3 do pomalowania. mam nadzieję, że wyjdą ciekawie.

   Usuń
 2. Wooow! czekam na kolejne krasnoludy!! Faktycznie kolorystyka jak i u poprzedniej krasnoludzicy jest super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał :) Reszta drużyny powoli się maluje.

   Usuń
 3. Bardzo fajny skrzat. Pelerynka lekko się zlewa z glebą tudzież efekt zdjęcia ale co tam ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Sławek :) Generalnie jeżeli płaszcz wydaje się delikatnie zlewać z otoczeniem to efekt oświetlenia albo ten krasnolud to zwykły złodziej i ma na grzbiecie kradziony płaszcz leśnych elfów ;)

   Usuń