Translate

piątek, 27 lutego 2015

Sowiecki Patrol II / Soviet Patrol II

Dokończyłem malowanie czterech Rosjan i tym samym patrol armii czerwonej został skompletowany. W pudełko zawiera dwunastu żołnierzy. Kolejna szóstka będzie przedstawiała grupę radzieckiej partyzantki.        4 komentarze:

 1. Jakiś Wyklętych byś zrobił :))
  Mimo że ruscy piękne malowanie! Jestem twym dozgonnym fanem!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał :) Ja też jestem fanem twoich prac. Polacy może po skończeniu swory komuszków.

   Usuń
 2. 28mm malujesz po mistrzowsku i widać, że to Twoja skala. 1/72 wypada słabiej ale jest coraz lepiej. Być może gdybyś miał lepsze modele to efekt byłby podobny jak przy 28mm. Polecam Ci modele z PSC TQD/CP i Valiant. Ja jestem fanem Waszych prac - i się zrobiło koło wzajemnej adoracji hehe ;).

  Pozdrawiam
  Sławek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Mam modele PSC ale nie miałem czasu się za nie zabrać, kiedyś przyjdzie na nie pora. Figurki Valianta odpuściłem sobie kompletnie, bo są za wielkie w porównaniu do innych figurek w skali 20 mm, które szczęśliwie posiadam. Valiant ani to skala 20 mm ani 28 mm. Nie jestem do nich przekonany. Jednak to prawda są dobrze wykonane. W figurkach ze zdjęcia podobnie jak w Zvezdzie z serii "Art of War" kuleją z lekka detale, bo nie dość ostre. Te figurki skleja się z kilku mniejszych części podobnie jak w figurki w skali 1:35. Poszczególne elementy źle się łączą ze sobą podczas sklejania. Plastik jest twardy, ale i tak podczas cięcia zadziera się i strzępi. Jednak podsumowując i tak uważam, że Preiser ma bardzo przyzwoite produkty. Z figurek w skali 1:72 najbardziej cenię sobie produkty Italeri, których jestem wiernym fanem.

   Usuń