Translate

środa, 13 maja 2015

Oddziały specjalne - Zabójczyni / Spec.Ops. - Female Assassin

Na zdjęciu Nicol "Angel", zabójczyni należąca do specjalnych oddziałów ziemskiej korporacji. Będąc dzieckiem obowiązkowe badania genetyczne wytypowały małą Nicole do roli jaką miała pełnić w przyszłości. Została natychmiast odebrana rodzicom i umieszczona w bazie szkoleniowej sił specjalnych. Dziewczynę trenowano przede wszystkim do wykonywania zadań specjalnych za liniami wroga. Przeszła setki testów psychologicznych i morderczych fizycznych treningów. Jej specjalnością stała się infiltracja oraz ciche zabójstwa. Została ekspertem od walki wręcz, walki bronią białą oraz bronią strzelecką. Strój agentki został zaopatrzony w najnowszą technologią, która umożliwia skuteczne pokrycie jej sylwetki kamuflażem optycznym. Dzięki maskowaniu zabójczyni niczym duch, niezauważenie potrafi przenikać do wnętrza centrów dowodzenia, baz naukowych oraz kolonii wroga. Zazwyczaj jej działania polegają na zadaniu szybkiego, precyzyjnego uderzenia i równie ekspresowej ewakuacji z miejsca zdarzenia.                


4 komentarze:

 1. Ale super zabójczyni!!!!! bardzo podoba mi się model, malowanie i podstawka!!! Aaaaa tak zapytam, masz jakieś plany co do twoich korporacyjnych figurek- w sensie do jakiejś gry czy raczej do gabloty??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał :) Planuję stworzyć kilka różnorodnych armii do projektu Sci-fi. Póki co jestem na etapie powolnego opracowywania historii. Później planuję wrócić do opracowania zasad rozgrywki dedykowanej figurkom z alternatywnej historii II WŚ oraz Sci-fi. Zebrałem garść figurek Hasslefree, Mantica, Dreamforga oraz Wargames Factory. Będę próbował z nich sklecić solidnie wyglądające, różnorodne i ciekawie wyposażone wojska .

   Usuń
  2. Extra, z chęcią będę podglądał efekty:)

   Usuń
  3. Żeby nie popaść w rutynę i się nie znudzić podobnym wątkiem kolorystycznym staram się malować różne figurki. Na efekty trzeba będzie nieco zaczekać. Na razie chciałbym z czasem stworzyć kilka oddziałów złożonych z 10 - 12 figurek każdy.

   Usuń