Translate

środa, 16 sierpnia 2017

Warhammer Fantasy Battle: Averland Handgunners

Szybko formować dwuszereg. Od frontu nadchodzi barbarzyńska hołota. Weźcie ich na cel. Tam z lewej jest ich herszt bandy. Gavin! Słyszysz mnie! Do diabła chłopcze celuj tam gdzie ci pokazuję. Odstrzel tą brudną kanalię z tej swojej długiej flinty. Kevin! A ty przejdź z działkiem na prawą flankę. Ruszaj się chyżo. Osłaniaj chorągiew i skrzydło naszej formacji. Frederyk ! Psie jeden przestań fałszować na tym przeklętym flecie. Weź w garść karabin od Gregora człowieku i osłaniaj flankę razem z Kevinem. Uwaga! Te brudne świnie są już w zasięgu. Panowie! Za imperium! Za Sigmara! Cel! Pal!!!   

14 komentarzy:

 1. Cudowni Marcinie. Chylę czoła i bije pokłony!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Michał. Cieszę się, że strzelcy z Averlandu ci się spodobali :)

   Usuń
 2. Fajnie pomalowany oddział. Miejmy nadzieję, że coś ustrzelą.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo udany żółty kolor i podstawki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękni są! Ulwielbiam kolorki Averlandu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję kolego :) Też lubię kolorystykę Averlandu, jest ciekawa i zarazem ma kontrast.

   Usuń
 5. Piękne modele. Masz już chyba bardzo dużą armie Averlandu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Armia Averlandu nadal się buduje. Za jakiś czas zabiorę się za kuszników, których jeszcze nie mam w swoich szeregach :)

   Usuń
 6. Ten Twój Averland to zaraz na ściankę GW wrzucą bo jest bardzo fajny i charakterystyczny :) Świetną masz tą armię.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Miło słyszeć, że stara wychodząca już z mody piechota imperialna się podoba :) Zdecydowanie wolę malować te mocno wyeksploatowane przez GW figurki niż nowych i nudnych do bólu Stormcastów.

   Usuń
  2. Mam w pudle od groma starych imperialnych modeli :) ... aż żal patrzeć jak niszczeją ale czekają na swoje drugie życie. Uwielbiam stare Imperium :)

   Usuń
  3. Stare imperium ma klimat. Długo przekonywałem się do tych figurek. Początkowo nie podobały mi się wcale. Po przerobieniu kilku regimentów uważam, że jednak mają magię, której brakuje niektórym nowym figurkom z AoS. I te ich krzywe wredne mordy są rewelacyjne.

   Usuń