Translate

czwartek, 7 stycznia 2016

Krasnoludzki Rycerz Lord Gruff / Dwarf knight Lord Gruff

Lord Gruff rozsiadł się wygodnie na bogato zdobionym kamiennym tronie. Czekał ziewając leniwie na przybycie kuglarza Grimdalfa. Czarodziej chciał poprosić jak zwykle Gruffa o udział w swojej najnowszej wyprawie. Lord Gruff wiedział doskonale, że Grimdalf będzie na przemian mielić ozorem, popijać krasnoludzkie grzane piwsko i zagryzać je bułeczkami przyprawionymi cynamonową trawą. Cholerny Grimdalf. Ostatnia wyprawa skończyła się klapą, wcześniejsza także, jeszcze wcześniejsza również. Gruff zaśmiał się pod nosem i tak chciał wziąć udział w niemądrej awanturze starego chciwego kuglarza. Dlaczego? Gruff zrobiłby wszystko, żeby uwolnić się od pyzatej żony Brinhildy i kapryśnego synalka Broina. W drzwiach pojawił się wreszcie oczekiwany łachmaniarz. Gruff z nieukrywanym rozbawieniem zerkał raz w stronę zbliżającego się z wolna siwego maga, a raz na swoją alabastrową ciężką zbroję, którą miał zamiar niebawem ubrać...   
         
6 komentarzy:

 1. Kurczę, świetne te modele! Wylewający się cyc, pancerdwarf i topornik, każdy jeden super! W jakim sklepie takie cudeńka można dostać? :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Możesz zamówić wszelkie figurki Hasslefree w sklepie Battle Models z Gdyni.

   Usuń
 2. Dangerous, colored and beautiful!

  OdpowiedzUsuń
 3. Figurki faktycznie super o malowanie to potwierdza :) mój ulubiony sklep internetowy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał. Hasslefree ma świetne figurki. Cenię sobie jakość. Battle Models to sklep zdecydowanie godny polecenia tak pod względem oferty, jak i jakości obsługi :)

   Usuń