Translate

piątek, 2 grudnia 2016

Warhammer 40K Chaos Space Marines: Black Legion "Werewolves" Assault Squad Lieutenant

Na zdjęciach przedstawiam dowódcę oddziału szturmowego Chaos Space Marines noszącego nazwę "Werewolves".

Powoli zaczynam malować tak zwane "wyrzuty sumienia". Wczoraj postanowiłem wreszcie dokończyć wojownika chaosu, który został przepracowany w kosmicznego marine chaosu z WH 40K przeszło pół roku temu.  

Zastanawiałem się dość długo nad kolorystyką jednostki. W końcu wybrałem barwy "Mrocznego Legionu", bo według mnie są uniwersalne. Jedynie pozłacane dodatki zastąpiłem srebrnymi. Taka kolorystyka prezentuje się lepiej.

Docelowo oddział będzie składał się z pięciu skonwertowanych marines uzbrojonych w boltery oraz w broń przeznaczoną do walki wręcz. Wszyscy szturmowcy otrzymają potężnie wyglądające plecaki odrzutowe.

Do zrobienia konwersji wybrałem wykonany z żywicy produkt firmy Spellcrow. Jestem zadowolony z zakupu, bo odrzutowy plecak idealnie skomponował się z opancerzonym korpusem wojownika chaosu.

Za jakiś czas powstanie kolejnych czterech zdrajców, którzy mieli czelność zbuntować się przeciwko woli wszechwładnego imperatora. Gdy oddział siepaczy będzie gotowy to nadejdzie czas próby. Krwawe atrakcje takie jak piłowanie na żywca żołdaków imperialnej gwardii jest w tym wypadku gwarantowane...


12 komentarzy:

 1. Ciekawy pomysł na konwersje. Bardzo fajnie wyszedł.

  OdpowiedzUsuń
 2. Całość wygląda niesamowicie! Bardzo udany model!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Mam jeszcze jednego złożonego i częściowo pomalowanego. Może za jakiś czas pojawi się na blogu :)

   Usuń
 3. Zdjęcia malutkie, przez to widać niewiele. Ale to co widać, jest fajne. Podoba mi się pomysł z konwersja warriora na CSM.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki kolego :) Zdjęcie zawsze można ściągnąć i powiększyć ;)

   Usuń
 4. Bardzo mi się podoba. Barwy Mrocznego Legionu wyszły świetnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki cieszę się, że czerń i białe dekory spodobały się :)

   Usuń