Translate

niedziela, 9 kwietnia 2017

CP Models Celtic Dwarfs Command / Spearman

Armia krasnoludów jest gotowa do boju. Pomalowałem ostatnie dwa zestawy CP models. Tym razem to dowodzenie oraz włócznicy. Wszystkie krasnoludy są dobrze uzbrojone i lepiej opancerzone od pozostałych modeli. Ciężkozbrojna piechota krasnoludów składa się z dowodzenia, włóczników i piechurów z mieczami (tych pomalowałem wcześniej). Wszystkie modele z tej linii CP są bardzo specyficzne. Wzbudziły moją sympatię, chociaż nie jestem wielkim miłośnikiem krasiów. Ich prosty wygląd nie ułatwia malowania, lecz był dla mnie w tym wypadku zaletą. Nie za bardzo lubię przekombinowane na siłę modele, w których zbędne detale gonią kolejne zbędne detale.     12 komentarzy:

 1. Marvelous, beautiful helmets and shiedls!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądają bardzo bardzo klimatycznie. Słuszna uwaga co do przekombinowania w niektórych przypadkach *kaszle* GW *kaszle* :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Generalnie nowe krasnoludy wydane przez GW mają fajny design. Jednak dla mnie niestety nie należą do faworytów wśród figurek krasnoludów. Wydają się bardzo dziwne. Z nietypowych krasnoludów lubię produkty Mantica "Forge fathers" - Sci-fi Warpatch / Deadzone. Są naprawdę genialne. Oczywiście krasnoludy wydane przez Hasslefree (fantasy / sci-fi)oraz z serii AoW.

   Usuń
 3. Bardzo sympatyczne krasnoludy, dobrze pomalowałeś te figurki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super te Twoje celtyckie krasnale!

  OdpowiedzUsuń
 5. Chyba wszyscy się zgodzą że takie 'prawdziwe' krasnoludy wyglądały właśnie jak Ci tutaj :) Prezentują się doskonale.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Niech żyją prawdziwe krasnoludy. Za jakiś czas mam w planach pomalowanie krasnoludów z AoW :)

   Usuń