Translate

wtorek, 18 kwietnia 2017

Scibor Miniatures - Dwarves Miners

Wreszcie zakończyłem prace nad drużyną krasnoludzkich łowców przygód. W ekipie mamy dwóch krasnoludów uzbrojonych tylko i wyłącznie w broń do walki wręcz. Jeden z nich trzyma czerwony poszarpany sztandar z latarnią zamontowaną na ramieniu drzewca. Kolejnych dwóch wyposażonych jest jedynie w broń dystansową. Dowódca drużyny trzyma w rękach pistolet oraz topór z charakterystycznym ostrzem. Krasnoludy rozmiarem pasują do figurek z Warhammera / AoS. Tam też znajdą swe miejsce. Chłopaki nie będą stronić od dobrej bitki podczas poszukiwania skarbów w ponurych twierdzach i spowitych pajęczynami katakumbach.   12 komentarzy:

 1. Bardzo ładne i nawet znajome miniaturki! Piękna drużyna!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo Michał. Obaj wiemy, że Scibor produkuje bardzo fajne krasnoludy :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Takich spotkać w zakamarkach lochu to pech. Jak masz złoty zegarek to go nie masz :)

   Usuń
 3. Fajnie wyszła pochodnia i NMN. I same figurki też przyjemne, co niestety nie jest regułą w przypadku tego producenta :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Scibor produkuje bardzo dobre figurki. Jedynie mógłbym się przyczepić do jakości odlewu, który generalnie mógłby być lepszy.

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Póki co to moje ulubione krasnoludy w sali idealnie pasującej do AoS. Za jakiś czas mam zamiar powalczyć z krasiami z AoW.

   Usuń