Translate

wtorek, 25 listopada 2014

Drużyna snajperów / Sniper team

Mamy dobrą pozycję do strzału. Jeszcze chwila Jack. Cel nadal zasłonięty. Czekaj. Od celu odchodzi jeden z ochroniarzy. Za moment będzie można odstrzelić sukinkota. Cholera. Do celu z lewej strony zbliża się kobieta, Wygląda na to, że zatrzyma się bezpośrednio za nim. Nasz cel może wycofać się w każdej chwili z pola widzenia. Drugiej szansy może nie być. Jack podejmuj decyzję. Wykonuję próbę zlikwidowania celu Mike. Pada doskonale wymierzony strzał. Kula przecina z ogromna prędkością mroźne powietrze. Trafia cel bezpośrednio w głowę. Trafienie byłoby perfekcyjne, gdyby nie kobieta której ciało opada na pokrytą śniegiem ziemię. Snajperzy po cichu wycofują się z pozycji strzeleckiej i po chwili znikają za linią pokrytych śniegiem drzew...        

4 komentarze:

 1. Fajni! I śnieg jak zwykle na poziomie. Czy to jest ekipa do jakiegoś konkretnego systemu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To figurki do systemu Road Kill West Winda. Moim zdaniem uniwersalne figurki, które rozmiarem pasują do praktycznie każdej rozgrywki toczonej w klimacie współczesnego pola walki.

   Usuń
 2. Super wyglądają! Ponownie pod wrażeniem śniegu jestem:) Jak skończę Pustynnych oraz Jomswikingów też coś na śniegu zrobię:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał :) no i czekam na twoje nowe prace. w szczególności Jomswikingowie to ciekawy temat.

   Usuń