Translate

poniedziałek, 24 listopada 2014

Szkielety Wojowników / Skeleton Warriors

Postanowiłem odświeżyć podstawki wojowniczych szkieletów Mantica. Chciałem, żeby stanęli na ziemnych skutych lodem i śniegiem kamieniach. W wolnym czasie dałem radę stworzyć dla nich podstawki od których bije chłód zimy.

Ponura armia szkieletów wezwana przez  mrocznego władcę przekroczyła północne rubieże ludzkiego królestwa i powoli maszeruje na południe. Nieumarli kierują się prosto na stolicę obleganą przez armię nekromanty. Wraz z hordą ożywionych trupów podróżują setki ścierwojadów i padlinożerców. W ludzkie serca niczym trucizna wdziera się paraliżujący strach, który otacza mroczne legiony potępieńców. 


   

6 komentarzy:

 1. Super oddział! Zdecydowanie na Tak! kolorystyka oraz podstawki- miodzio!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki bardzo Michał :)

   Usuń
  2. Czyzby Mantic miał najlepszych umarlaków? Ghule i Zombi są bombastyczne!

   Usuń
  3. Moim zdaniem nieumarli Manticowi się udali. Są bardzo a to bardzo dobrze wykonani. Ghule są świetne, zombie jeszcze lepsze. Szkielety oba typy zarąbiste. Kawaleria truposzów interesująca. Wilkołaki wyglądają doskonale, mumie i upiory też są dobre. Generalnie szczerze polecam nieumarłych Mantica, bo to ich najbardziej udany produkt z tematyki fantasy.

   Usuń
 2. Bardzo fajnie się prezentują, w czerwonym im do twarzy. Podoba mi się patent na zielone ślepia, chyba go ukradnę :-) Miałem zapytać o ocenę manticowej rzeźby, ale już rozpisałeś się na ten temat w międzyczasie. Natomiast spytam tak, gdybyś miał wybrać lepiej prezentujące się szkiele z dwóch typów, to na który byś wskazał?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oba rodzaje prezentują się doskonale. Jeżeli lubisz klasyczne szkielety to zaproponowałbym raczej te, które są na zdjęciu. Jeżeli tworzyłbyś gwardię dla potężnego bohatera to raczej ci drudzy byliby bardziej praktyczni. Naprawdę wybór w tym wypadku to kwestia potrzeby i gustu.

   Usuń