Translate

poniedziałek, 29 czerwca 2015

Korporacja - Drużyna Marines Floty / Corporation - Fleet Marines Squad

Na zdjęciach oddział desantowy Marines Floty. Tym razem to Panie z grupy Foxtrot w lekkich pancerzach szturmowych. Dziewczyny w rękach dźwigają, bezodrzutowe karabiny automatyczne o kalibrze 12 mm. Umundurowanie w standardowych barwach korporacji identyczne jak w przypadku wcześniej zaprezentowanych kolonialnych Marines.       
6 komentarzy:

 1. Fajne malowanie i ciekawe rzeźby - oprócz twarzy, są koszmarne :-) (ale to przytyk tylko i wyłącznie do rzeźbiarza) No i chciałbym w realu zobaczyć kobitę, która strzela z broni automatycznej o kalibrze 12mm ;-) ;-) ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twarze są strasznie wyrzeźbione, praktycznie brakuje ładnie zrobionego nosa. Dziewczyny powinny mieć zasłonięte facjaty szybkami, byłoby znacznie lepiej. To figurki Sci-fi załóżmy, że dają radę.

   Usuń
  2. Wiem, ale zawsze mnie cieszy jak twórcy gier myślą, że skoro more mm == more dakka to po co się ograniczać ;-)

   Usuń
  3. No właśnie po co. Niedługo dzielne wojownicze dziewczyny będą biegać z działami 88 mm pod pachą co ma swój urok ;)

   Usuń
 2. Nie, nie! A gdzie szminki, gdzie makijaż? Nie akceptuję takiej pracy, wybacz :D. Mam nadzieję, że kolejny feministyczny oddział dostanie makijaż :).

  Sławomir.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sławku brakuje jeszcze jednej rzeczy, kusych strojów, spodniczek mini i butów na wysokim obcasie. W gniotowatych serialach z USA zwykle komando - dziewczyny biegają raczej bardziej niż mniej roznegliżowane.

   Usuń