Translate

sobota, 12 grudnia 2015

Ork Komisarz Gwardii / Orc Guard Commissar

Vrun Cormack dokonał w swym plugawym życiu wielu okrutnych zbrodni jednak były one niczym dziecinna zabawa w porównaniu z maskara jaką ujrzał w systemie Andromedy. Ork wolałby przenigdy nie przybyć do tego zapomnianego przez Boga gwiezdnego systemu. 

Federacja Zjednoczonych Światów oddelegowała Piątą Gwardyjską Grupę Wydzieloną z Pierwszej Armady Floty Ludowej do systemu Andromeda by ta śledziła ruchy okrętów Federacji w tym systemie. Cormack po wyjściu z podprzestrzeni zorganizował bardzo szybko bazę operacyjną na niewielkiej pustynnej planecie nazwanej przez ziemskich odkrywców "Okiem Ra". Stąd prowadził operacje wywiadowcze i zbierał informacje dla dowództwa. Pod żadnym pozorem miał nie demaskować swej obecności oczekując na przybycie Ludowej Armady pod dowództwem Wielkiego Admirała Floty Nikity II Andreczkowa. Oficerowie kontrwywiadu i wywiadu pracowali sprawnie i codziennie na rozkaz Cormacka wysyłali do centrali setki zaszyfrowanych raportów. Wreszcie na jednej z planet oddział specjalny odkrył ukrytą bazę badawczą należącą do jednej z potężnych międzyplanetarnych Korporacji. Cormack podjął decyzję, aby specjalna grupa komandosów gwardii zajęła się infiltracją kompleksu. Od tego momentu wydarzenia miały w szybkim tempie doprowadzić do splotu kilkudziesięciu tragicznych, powiązanych ze sobą wydarzeń...                   

Figurkę wyprodukował Mantic i przedstawia ona dowódcę orków z gry "Deadzone". Postać orka postanowiłem zmodyfikować. I tak prawą rękę uzbroiłem w karabin szturmowy. Natomiast lewą dłoń zaopatrzyłem w mechaniczną rękawicę i dodatkowo wbudowałem w nią metalowy pistolet o kalibrze 10 mm. Do pasa po lewej stronie przytwierdziłem orkowi elektryczne berło przydatne do walki wręcz.   
     

8 komentarzy: