Translate

wtorek, 16 lutego 2016

Shadow of Brimstone Ghast / Shadow of Brimstone - Ghast

Na zdjęciu pierwszy z dwóch okrutnych Ghastów nawiedzających okolice miasteczka Brimstone. Gdy wygłodzony Ghast opuszcza swoje legowisko w poszukiwaniu pożywienia, to żaden człowiek nie ma prawa czuć się bezpiecznie. Potwory zazwyczaj konsumują schwytane ofiary żywcem. Ciało i kości rozszarpują za pomocą długich zakończonych ostrymi pazurami łap oraz mocarnych szczęk. Awanturniku jeżeli wpadniesz w ręce Ghasta to możesz być pewien, że właśnie ten dzień jest twoim ostatnim dniem... 

10 komentarzy:

 1. Fantastycznie pomalowany Ghast! Bardzo fajnie wyszła skóra!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał. Jeszcze mam takiego drugiego przyjemniaczka do pomalowania :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. He is a very handsome monster and he don't bite. Trust me :)

   Usuń
 3. Cudownie zaplata się rzeźba mięśni na ramionkach i udach tego potworka, klimatyczny taki trochę przypomina coś co zabijałem w ostatnim Wiedźminie. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki kolego. Potworek jest rzeczywiście charakterystyczny, trochę dziwny, ale za to ciekawie umięśniony. Dziwoląg z niego trochę ;)

   Usuń
 4. Ale ciekawy potworek, do tego bardzo ładnie pomalowany!

  OdpowiedzUsuń
 5. Super malowanie. No i zdjęcia wydają się lepiej robione (nowy aparat?) albo po prostu wystarczyło zmienić tło ? Jest zdecydowanie lepiej !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Aparat ten sam. Może niedokończone tło pomogło. Od zawsze mam problem z ustawieniem światła podczas robienia zdjęć.

   Usuń