Translate

poniedziałek, 19 września 2016

Warhammer Dowodzenie Włóczników z Averlandu / Warhammer Averland Spearman Command

Na zdjęciach pierwsze figurki z kolejnego regimentu imperium. Czempion i bębniarz będą składać się na dowodzenie oddziału zaprawionych w boju włóczników z Averlandu. Czempiona uzbroiłem w długi miecz i prosty sztylet. Sztylet służy doświadczonemu żołnierzowi wyłącznie do wykonywania szybkich pchnięć w odsłonięte punkty przeciwnika. Czempion z czystą satysfakcją dobija krótkim ostrzem rannych adwersarzy. Szybkim egzekucjom towarzyszy pasja godna najzagorzalszych wyznawców Sigmara. Na plecach w razie potrzeby czempion ma zamontowaną niewielką tarczę. To zawsze alternatywa, którą można przemyśleć. Podczas gdy czempion wykonuje krwawą robotę to zwykle rytmu i dynamiki walce dodaje Axel, który wygrywa wesołe melodie na swoim bitewnym bębnie.           6 komentarzy:

 1. Wspaniale wyszedł:) Chyba mój ulubiony schemat kolorystyczny:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Michał. Averland moim zdaniem ma ciekawy schemat kolorów. Zdecydowanie bardziej mi się podoba niż czerwień i biel :)

   Usuń
 2. Dobrze pomalowane figurki i ładnie podstawki wyszły :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Averland zasługuje na eleganckie malowanie.

   Usuń
 3. Obaj świetni, ale bębniarz najlepszy =)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Bębniarz się ucieszył z komentarza i zaczął dawać czadu. Kurcze pieczone, motyla noga nich go jakiś ork zasieka, bo głowa pęka :)

   Usuń