Translate

piątek, 23 czerwca 2017

Incursion German Drop Trooper

Na zdjęciach pierwszy gotowy do akcji niemiecki "Drop Trooper" z gry Incursion. Szturmowi fallschirmjägers to elita i duma niemieckiej armii. Dowództwo zrzuca bez wahania tych świetnie uzbrojonych i opancerzonych rozrabiaków w miejsca, w których  sytuacja wymyka się spod kontroli. Elitarni desantowcy zazwyczaj bardzo szybko osiągają wytyczone cele nie biorąc jeńców. Nie ma lepszych specjalistów od brudnej roboty oraz samobójczych zadań za liniami wroga od tych bezgranicznie oddanych Rzeszy żołnierzy. Kroi się dla nich kolejna misja specjalna. Profesor Hugo von X zawiódł oczekiwania mocodawców i zaczął prowadzić niebezpieczne eksperymenty na własną rękę. Grupa desantowa fallschirmjägers ma udać się na Giblartar pod dowództwem niezrównanej w boju Hildy Becker. Oddział uderzeniowy będzie musiał wedrzeć się do siedziby profesora, zabezpieczyć rezultaty badań i w razie konieczności wyeliminować szalonego naukowca. Wywiad informuje, ze alianci również ostrzą swe brudne, kapitalistyczne szpony na wyniki badań Hugo von X. Jedno jest pewne Gibraltar niebawem zamieni się w prawdziwe piekło na ziemi.      


8 komentarzy:

 1. Bardzo mi się podoba ten model! Pośród wielu dostępnych wzorów dla alternatywnej II wojny (wieeeelu brzydkich) ten jawi się jako piękność!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pomysł i wygląd modelu jest świetny. Incursion ma rewelacyjny design. Wiele modeli do Weird WW II rzeczywiście jest słabych. Mi kompletnie nie podchodzą modele z Konflikt 47. Są wtórne i nieprzekonujące. Tylko Niemcy dają tam radę :)

   Usuń
 2. Uśmieszek szturmowca powala ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny model w świetnym malowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie może głupie... ale czy to Dust?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To model do gry planszowej Incursion. Klimat i design pasuje w 100% również do Dust Tactics :)

   Usuń