Translate

czwartek, 8 sierpnia 2013

Orkowie z Morannon / Morannon Orcs

Na rozkaz Króla Nazguli ciężkozbrojny oddział orków opuścił Barad Dur i wyruszył na zachód by wesprzeć w walce siły stacjonujące w Dol Guldur. Potężna armia Elfów wdarła sie do Mrocznej Puszczy i sieje spustosznie wśród goblinów i orków. Przerażone oddziały orków są w odwrocie. Wycofują się w stronę fortecy Dol Guldur. Coraz większe połacie Mrocznej Puszczy wpadają w ręce nieustraszonych Elfów. Sauron jednak pragnie za wszelką cenę utrzymać posępną fortecę i wysyła z Mordoru posiłki.  

Orków z Morannon czeka wyczerpujący marsz i wiele niebezpieczeństw. Gondorska straż pilnie strzeże granic Minas Tirith. Kapitan orków zdecydował, że banda będzie próbowała ominąć oddziały Gondorczyków. Jeżeli plan sie nie powiedzie to orkowie orężem będa musieli wyrąbać sobie drogę na zachód.

Orkowie z Morannon to doskonale uzbrojeni wojownicy orków. W walce są bardzo niebezpiezni. Chronią ich mocne żelazne pancerze i duże tracze. W rękach dzierżą hartowane ostrza z czarnego metalu. Sprawnie posługują się mieczami, toporami, włóczniami oraz buławami. Skutecznie potrafią walczyć z wszelkimi formacjami ludzi, elfów i krasnoludów.   

Figurki umieściłem na żywicznych podstawkach o średnicy 25 mm.        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz