Translate

piątek, 28 sierpnia 2015

Zabójczyni Rita / German female assassin Rita

Pierwsze ostrze nazistowskich Niemiec Rita Ludendorff. Od dziecka ta piękna blondynka była szkolona do zabijania przez najlepszych agentów III Rzeszy. Rita osiągnęła perfekcję w swoim fachu. Zabijanie weszło jej na dobre w krew. Pierwsza misję na wrogim terenie wykonała w 1940 roku. W ciągu jednej nocy wymordowała całe dowództwo Brytyjskiej dywizji walczącej we Francji. Dzięki tej akcji wojska niemieckie przełamały obronę aliantów i ruszyły prosto na Paryż.  Rita była oddana nazistowskiej filozofii, III Rzeszy oraz Führerowi. Niemiecki wywiad i kontrwywiad bardzo często wykorzystał jej umiejętności. Dziewczyna bez litości eliminowała wrogich agentów lub dowódców. Hitler w 1944 roku odesłał Ritę do zamku w Książu. Stamtąd miała dyskretnie obserwować działania podejmowane przez Hansa Krugera i jego Paranormalną Dywizję SS. Zabójczyni wiedziała co ma zrobić, gdyby Kruger nawalił lub stał się zagrożeniem dla Rzeszy.    

          


6 komentarzy:

 1. Super figurka i eleganckie malowanie! Zakupiłem ostatnio model od naszego ulubionego sprzedawcy i chyba nawet go jeszcze nie masz, choć musze przejrzeć twoją galerią.

  OdpowiedzUsuń
 2. Elegancka nazistka z pazurem :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Maniex. Z łowczyni wampirów zrobiłem nazistowską zabójczynię. Będzie występowała w duecie ze Karlem Ubersoldatem z MG-42.

   Usuń